handshake

       Biyomedser Medikal olarak sağlık sektöründe medikal hizmetleri nitelikli ve EN İYİ HİZMET KALİTESİ ile karşılamak amacı ile yola çıktık. Dinamik kadromuz, profesyonel bakış açımız, insan emeğine verdiğimiz önem ve değerlerimizden (Güven, Saygı, Uzlaşma, Gelişim) taviz vermeyen yapımız ile; Medikal cihazlar ile ilgili her türlü ihtiyaçta "aranan, tanınmış, saygı duyulan ve çözüm yaratan işortağı" olmaktayız.

Misyon

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için Kalite standartlarımızla uygunluk gösteren üretici firmalarla sürekli bir iş ortaklığı geliştirerek planlı ve sağlıklı büyümek.

Vizyon

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Medikal sektörü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak 2014 yılında Türkiye'nın ilk 5 Medikal arasında yer almak.

 


Haberler

30. 03. 2013
Web sitemiz yayına başladı. Ve size daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenileniyor. Ziyaret etmek için tıklayınız.
30. 03. 2013
Bakım anlaşması, teknik servis hizmetlerimiz ve her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçin.
30. 03. 2013
S.S.S: Sıkça Sorular Sorular bölümünden birçok faydalı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi merak ettiğiniz konularla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. S.S.S

Eski Haberler


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting